Samsung Galaxy S8+’ı Bilgisayar Olarak Kullandık!

Samsung’un yeni ürünü Galaxy S8 ve S8+’ları masaüstü bilgisayara dönüştüren DEX incelemesi ile karşınızdayız. Samsung Dex en genel anlamda bir bilgisayarda yaşayabileceğiniz deneyimleri sizlere mobil cihazınızla yaşatma amacı taşıyan bir üründür. Arkasında bulunan USB portları sayesinde kendisine harici bir klavye ve mouse takabiliyorsunuz. Fakat muhtemelen şimdilik her oyunda aktif olarak klavyeyi kullamıyorsunuz. Yani videoyu izleyince de daha iyi anlayacaksınızdır ürün kesinlikle oyun için üretilmiş bir ürün değil. En azından şimdilik Samsung Dex için geliştirilen uygulama ve oyun sayısı az. Cihaz tutarsa farklı farklı yapım şirketleri mutlaka DEX’e özel formatlarını da yayınlayacaklardır.

Cihazı kullanmak ve kurmakta oldukça basit. Samsung Galaxy S8 veya S8+ telefonunuzu, Dex’te bulunan Type-C ucuna oturttuğunuzda HDMI bağlantısını eksiksiz yaptıysanız görüntü tık diye ekrana geçecektir. bu aşamadan sonra eğer Screen Mirroring yapmıyorsanız cihazı kullanmak için bir klavye ve mouse’a ihtiyacınız var.

Genel anlamda Dex şimdilik iş dünyasında taşınabilir bir sisteme ihtiyaç duyan insanların yanında taşıması faydasına olacak bir ürün olarak görünmekte. Artı belki aranızdan birileri evindeki android bilgisayar olarak Dex’i kullanmayı tercih edebilir.

Samsung Dex hakkında daha fazla detaylı bilgi için videomuzu izleyebilir, görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere bırakabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

Bunları Da Sevebilirsiniz !

BİR YORUM BIRAK !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir