JURASSIC WORLD: YIKILMIŞ KRALLIK | Türkçe Altyazılı Özel Video | Fragman Cuma Sizlerle

8 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA

FACEBOOK: https://www.facebook.com/JurassicWorl…
TWITTER: https://twitter.com/uipturkiye
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/uipturkiye/

Tür: Epik Aksiyon-Macera
Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall ve
Jeff Goldblum
Yönetmen: J.A. Bayona
Yazarlar: Derek Connolly, Colin Trevorrow
Uyarlanan Karakterlerin
Yaratıcısı: Michael Crichton
Yapımcılar: Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza
İdari Yapımcılar: Steven Spielberg, Colin Trevorrow

Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz.

Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar.

J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.

Bunları Da Sevebilirsiniz !

BİR YORUM BIRAK !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir