AMİRAL GEMİSİ KAPAKLI TELEFON – Samsung W2018

Samsung W2018 – Amiral gemisi kapaklı telefon!

Samsung W2018 geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu. Akıllı telefonlar henüz ortada yokken kullandığımız “kapaklı telefon” tasarımına sahip cihaz, donanım özellikleri tarafında ise bugünün amiral gemilerinden farksız. Bu videomuzda, Samsung W2018 modelinin özelliklerine yakından bakıyoruz.

Şüphesiz ilk olarak telefonun tasarımndan söz etmemiz gerek. Kapaklı yapısıyla bizi geçmişe götüren telefon, her iki tarafında 4.2 inç boyutlu ekranla geliyor. Günümüzün standartları olan USB Type-C bağlantı noktası ve Iris tarayıcı güvenlik seçeneği ise unutulmamış. Yüksek malzeme kalitesiyle üretilen telefon, dışarıdan bakıldığında “lüks” izlenimi veren görünüme sahip.

Telefonun donanım özellikleri ise bir hayli güçlü. Şu anda son kullanıcıya ulaşan en güçlü mobil platformlardan biri olan Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alan telefonda, 6 GB RAM kapasitesi yer alıyor. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 64 GB veya 256 GB. Telefonun kamerası da bir hayli ilginç. Zira F/1.5 diyafram değeri sunan 12 MP’lik arka kamera, diyafram değeri noktasında dünyada ilk olma özelliğini taşıyor. Daha önce F/1.6 diyafram değeriyle LG V30 modelini görmüştük. Bu diyafram değeri sayesinde özellikle düşük ışık performansında cihazın bir hayli başarılı olacağını söyleyebiliriz.

Ne yazık ki Çin’e özel olarak tanıtılan bu telefon, diğer ülkelerde satışa çıkmayacak. Ürünün fiyatı da lansmanda açıklanmadı. Ancak oldukça yüksek bir fiyat etiketinin beklendiğini belirtelim.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Bunları Da Sevebilirsiniz !

BİR YORUM BIRAK !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir